BARKI.pl
+48 22 446 83 80 info@punt.pl bez patentu

Wakacje na barce HOLANDIA -20%

Wiosna w Holandii jest wyjątkowa. Pola kwiatów ciągną się po horyzont, hipnotyzując wszystkimi kolorami tęczy. W tym roku najpiękniejszy ogród wiosenny na świecie – Keukenhof otworzy się po raz 75. Dla zwiedzających w dniach od 21.03 do 12.05.2024 zakwitnie ponad 7 milionów cebulek: krokusów, żonkili, hiacyntów i tulipanów! Aby zobaczyć ten spektakl, warto wynająć barkę w bazie Alphen aan den Rijn, a następnie zacumować w Lisse, niespełna 3 km od wejścia do parku 🙂

_________________________________________________________________________________________________________

Uwaga! Teraz wszystkie barki w Holandii wynajmiesz z rabatem -20%!
Promocja dotyczy czarteru barek w terminie od 31 marca do 31 maja 2024 r., nie łączy się z innymi zniżkami.

_________________________________________________________________________________________________________

Jeśli nie pasjonujesz się ogrodnictwem, a kwiaty nie wywołują u Ciebie przyspieszonego bicia serca, proponujemy rozpocząć rejs z bazy w Loosdrecht. Holandia to kraj stworzony do żeglugi barką – liczne kanały i rzeki zaprowadzą Cię do samego centrum miast i miasteczek z bogatą tradycją i wspaniałą architekturą, nie wspominając o otwartości tamtejszych mieszkańców. Odkryj w ten sposób Amsterdam, Goudę i Utrecht, zataczając koło i wracając do bazy inną drogą. Koniecznie oddaj się degustacji lokalnych serów. Słynny ser gouda nigdzie nie smakuje tak dobrze jak tutaj. Dowiedz się więcej >>> BARKI HOLANDIA.

Nie obawiaj się wiosennych temperatur w Holandii. Wszystkie nasze barki wyposażone są w ogrzewanie oraz instalacje ciepłej wody.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz dogodny termin i region, w którym chcesz spędzić wakacje. Barkę możesz zarezerwować ONLINE lub wysłać do nas zapytanie o ofertę. Promocja obowiązuje do 18 marca 2024 r.

barka holandia wiatrak
ul.Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro), 02-791 Warszawa +48 22 446 83 80 info@punt.pl

ODWIEDŹ NAS:

Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy katalog barkowy (język angielski)