BARKI.pl
+48 22 446 83 80 info@punt.pl bez patentu

Barki Włochy


Wakacje na barce we Francji i Włoszech -25%! Więcej>>>


Wydawać by się mogło, że Włochy to kraj ubogi w szlaki wodne przystosowane do poruszania się barką. A jednak i tu miłośnicy wakacji na barce znajdą coś dla siebie. Zapraszamy do odkrycia Laguny Weneckiej – wyjątkowego regionu wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Pływanie we Włoszech znacznie różni się od pływania barkami w innych regionach Europy. Ze względu na niski poziom wody na Lagunie Weneckiej pływa się tutaj wytyczonymi przez dalby torami wodnymi. Trasa rejsu biegnie od wyspy do wyspy. Nie występują również śluzy charakterystyczne dla rzek i kanałów (chyba że zdecydujemy się wpłynąć na rzekę Sile lub Brenta).

Rejs po Lagunie Weneckiej spodoba się tym, którzy pragną poznać wspaniałą kulturę i sztukę Republiki Weneckiej oraz odkryć bogatą historię społeczności zasiedlających tutejsze wyspy. To również okazja do delektowania się wyśmienitą kuchnią włoską, bogatą w ryby i owoce morza.

Włochy z pokładu barki to nie tylko piękne miasta i krajobrazy, znakomita kuchnia, gwarantowana pogoda, ale również otwarci, pełni śródziemnomorskiego temperamentu ludzie.

Regiony

Laguna Wenecka

Laguna Wenecka

Przygodę z Laguną Wenecką rozpoczynamy w malowniczej miejscowości Chioggia, określanej mianem Małej Wenecji. Spacer wzdłuż kanału Vena warto połączyć z wizytą na targu rybnym.

zobacz więcej

Jakie barki można wynająć w regionie Włochy?

Penichette 1020FB4-5 os.od 2048 EURZobacz barkę
Europa 4002-4 os.od 2363 EURZobacz barkę

Zobacz inne regiony:

ul.Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro), 02-791 Warszawa +48 22 446 83 80 info@punt.pl

ODWIEDŹ NAS:

Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy katalog barkowy (język angielski)