BARKI.pl
+48 22 446 83 80 info@punt.pl bez patentu

Barki Europa

Barki Europa charakteryzują się nowoczesnym designem i bardzo wysokim komfortem. Znajdziemy tu najwięcej przestrzeni ze wszystkich oferowanych barek.

Europa 400

Na barkach Europa przygotowano dwa stanowiska sterowe: jedno wewnątrz barki, drugie zewnętrzne na górnym pokładzie. Dzięki temu można śmiało sterować barką nawet podczas deszczu i wiatru.

Taras wypoczynkowy na górnym pokładzie jest jedną z największych zalet tej barki. To znakomite miejsce do wspólnego biesiadowania oraz podziwiania mijanych krajobrazów. Aby podwyższyć komfort podróżowania zainstalowano tu dodatkową lodówkę, a wykończenie z drewna tekowego podkreśla elegancki charakter barki.

Europa 600 kokpit

Platforma kąpielowa na rufie z dodatkowym prysznicem szczególnie przydaje się podczas kąpieli w czystych jeziorach i rzekach Niemiec i Francji. Docenią ją również wędkarze.

Aby ułatwić manewrowanie, na każdej z barek Europa zainstalowano ster strumieniowy.

Wewnątrz barka jest bardzo przestronna i znakomicie doświetlona. Dodatkowo każda została wyposażona w zestaw multimedialny: radio, telewizję satelitarną, odtwarzaczem CD, MP3 i DVD.

Europa 600

Barki Europa występują w trzech modelach: Europa 300, Europa 400, Europa 500, Europa 600, Europa 700. Największa z nich pomieści 6 osób.

Lokalizacja: Francja, Niemcy, Włochy, Holandia.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Posty w kategorii

ul.Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro), 02-791 Warszawa +48 22 446 83 80 info@punt.pl

ODWIEDŹ NAS:

Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy katalog barkowy (język angielski)