BARKI.pl
+48 22 446 83 80 info@punt.pl bez patentu

Baza w Corbigny

Baza w Corbigny położona jest bezpośrednio na kanale Nivernais, około 4 km od miasteczka Corbigny.

W bazie, podobnie jak we wszystkich innych, znajdziemy wszystkie udogodnienia takie jak: prąd, woda, toalety i prysznice. Można tu również wynająć rowery.

Ponieważ baza leży na uboczu, aby dotrzeć do najbliższego centrum handlowego (w miasteczku Corbigny) musimy pokonać odległość ok. 4 km. Podobny dystans dzieli nas również do leżącej przy kanale miejscowości Chitry-les-Mines, gdzie znajduje się niewielki port i restauracja/bar – La guinguette du port.

W Corbigny targ odbywa się w piątek rano.

baza w Corbigny Burgundia

W bazie w Corbigny dostępne są wszystkie rodzaje naszych barek: Penichettes, Europa, Linsen.

Jak dojechać do bazy w Corbigny

? Samochodem

Jadąc samochodem z Poznania do Corbigny mamy do pokonania ponad 1400 km. Nasza podróż potrwa ok 15 godzin (nie wliczając czasu na postoje).

Parking w bazie w Corbigny

W bazie w Corbigny możemy pozostawić samochód na zamykanym, niestrzeżonym parkingu. Koszt 35 Eur za tydzień.

Baza locaboat w Corbigny

✈️ Samolotem do Paryża

Jeśli zdecydujemy się na podróż samolotem, mamy szeroki wybór linii lotniczych. Bezpośrednie połączenia z Polski do Paryża oferuje LOT oraz Air France. Samoloty lądują na lotnisku Paris Charles de Gaulle. W sezonie letnim bezpośrednie połączenia udostępniają również linie lotnicze WIZZAIR. Samoloty lądują wtedy na lotnisku Paris Orly. Bezpośrednie loty do Paryża znajdziemy również w ofercie Ryanair. Loty z Modlina odbywają się do najdalej położonego od Paryża lotniska Paris Beauvais.

Z Paryża do Corbigny możemy dojechać pociągiem. Bezpośrednia podróż trwa ok. 3h5. Pociągi odchodzą z dworca Paris Bercy. Można również zamówić transfer z lotniska bezpośrednio do bazy.

Transfer z lotniska w Paryżu do bazy w Corbigny

Transfer z lotnisko Paris Charles de Gaulle do bazy w Corbigny wynosi 500 Eur do 8 osób (dystans 291 km). Natomiast z lotniska Paris Orly – 400 Eur również do 8 osób (dystans 249 km).

Corbigny barki Burgundia

Trasy rejsów z bazy w Corbigny

Na tygodniowy rejs z bazy w Corbigny polecamy spokojną podróż kanałem Nivernais na północ. Po drodze odwiedzamy malownicze Tannay, Clamecy, Coulanges, Vermenton. Trasę tę można również pokonać w rejsie one-way z Corbigny do Joigny (lub na odwrót).

Interesująco również zapowiada się podróż z Corbigny na południe. Wyjątkowych doznań dostarcza rejs przez trzyetapowy tunel Colancelle na kanale Nivernais. Dobra wiadomość dla zwolenników rejsów one-way, ten fragment trasy można również pokonać płynąc z Corbigny do Dompierre-sur-Besbre (lub na odwrót).

barki w bazie w Corbigny

Adres bazy w Corbigny

Port de la Vauvelle – La Chaise – FR 58800 Corbigny
T: +33 (0)3 86 20 07 29
F: +33 (0)3 86 20 10 71
corbigny@locaboat.com
GPS: N 47° 13’ 30.853’’ – E 3° 40’ 15.957’’

Corbigny na kanale Nivernais

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Posty w kategorii

ul.Stryjeńskich 15A lok 5 (1 piętro), 02-791 Warszawa +48 22 446 83 80 info@punt.pl

ODWIEDŹ NAS:

Mamy dla Ciebie prezent!

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA
i odbierz darmowy katalog barkowy (język angielski)